Anasayfa Duyurular Yazı Arşivi Download İletişim
Endüstriyel Kimyasallar
Su ve Atıksu Analiz Kitleri
Havuz Kimyasalları
Su Şartlandırma
Su ve Atıksu Kimyasalları
 English
Duyurular
Yeni Ürünlerimize Duyurular Bölümünden bakınız

 
MERKİMYA
İnşaat ve Su Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömerağa Mh. Fethiye Cad. Karagöz İşhanı No:71 İzmit
Tel: 262 321 65 76
Fax: 262 321 65 53


2004 Yılında Su Teknolojilerine Hammadde Temini ve Satışı İçin Kurulan Firmamız Bugün Deterjan,Plastik,Metal,Matbaa,Tekstil,Boya ve Gıda Sanayicilerine Endüstriyel Kimyasal Hammadde,Çeşitleri ile Satış Hizmeti Vermektedir.

Firmamız Faliyetlerini ve Ürünlerini İki Ana Başlık Altında Toplamaktadır.

Endüstriyel Kimyasallar Gurubumuzda;

Akzo Nobel,Dow Chemical,Solutia,Akcross,Alco Chemical,Totalchem,FMC-Foret,PVS,Clearon,DSB,Cytec,Enichem,PQ,Huntsman,Undesa,Axcentive,PPG ve Gamlen gibi lider üretici firmaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Su ve Çevre Teknolojileri Gurubumuzda;

Dow Chemical(Dowex ve Filmtec),Jacobi Carbons,Chemviron Carbons,Cytec,Ouvrie,Gamlen,Pentair,Emec,Tintometer/Lovibond,Aqua Techniek,Park Industries gibi lider üretici firmaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

Mer Kimya Ürün ve Müşteri portföyünü sürekli geliştirmekte, hizmet kalitesini arttırmakta,müşteri ihtiyaçlarının çözümünü ön planda tutan,müşteri odaklı yapısıyla hammadde tedariği ve satışı konularında sektörün lider firmalarından biri olma yolunda hedefine ilerlemektedir.

Yüksek Kalite,İleri Teknoloji,Hızlı Hizmet,Güvenli Lojistik,Çevreye Duyarlı ve Müşteri Odaklı Çözüm Hedeflerimizle Büyüyoruz.

YAŞAM KİMYASI

MER KİMYA

© 2024 Merkimya Ltd. Şti. Web Tasarım Neo Tasarım